Instarter

Księgowa

Od: Instarter
Miejsce pracy: Poznań
Instarter

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat

Zadania:

  • prowadzenie pełnej księgowości firmy
  • księgowanie faktur zakupowych
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • przygotowanie raportów księgowych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń pracowników oraz księgowanie wynagrodzeń i innych świadczeń
  • prowadzenie teczek pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy pracowników

Wymagania:

  • minimum 2 – letnie doświadczenie w pracy w księgowości
  • znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów prawa podatkowego
  • znajomość prawa pracy i zagadnień kadrowych
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • zdolności analityczne
  • dokładność i staranność

Oferujemy:

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • miłą atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu
Instarter