Opis stanowiska pracy

- Księgowanie dokumentów księgowych wspólnoty mieszkaniowej,
- Naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych, mediów i funduszy inwestycyjno-remontowych,
- Sporządzanie obciążeń czynszowych,
- Kontrola i prowadzenie windykacji należności,
- Uzgadnianie sald kont analitycznych i syntetycznych kontrahentów i właścicieli,
- Sporządzanie sprawozdań finansowych według indywidualnych potrzeb zarządcy nieruchomości i uczestniczenie w sporządzaniu planów gospodarczych,
- Prowadzenie rozliczeń z US,
- Prowadzenie kartotek właścicieli,
- Współpraca z zarządcami i administratorami budynków,

Wymagania

- Znajomość programu Słoń firmy ZUI Mieszczanin (warunek konieczny)
- Doświadczenie w obszarze księgowości wspólnot mieszkaniowych bądź spółdzielczości,
- Praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS OFFICE,
- Ogólna wiedza o zarządzaniu nieruchomościami, znajomość ustawy o rachunkowości, VAT i podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o własności lokali,
- Wymagana bardzo duża odpowiedzialność, samodzielność i rzetelność,

Mile widziane
- prawo jazdy

Prezentacja firmy

Specjalnością Wspólny Dom jest obsługa uczestników rynku nieruchomości m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3-mc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena