Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Księgowa

Od: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu
Miejsce pracy: Oświęcim

Państwowe Muzeum Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu,  zatrudni na stanowisko:

księgowa

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie listy płac pracowników,
  • ustalanie uprawnień do zasiłków z ubezpieczenia społecznego,
  • dokonywanie przelewów na indywidualne konta pracowników,
  • prowadzenie i koordynowanie spraw związanych z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi,
  • dokonywanie rocznych rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach,
  • sporządzanie sprawozdań Głównego Urzędu Statystycznego,
  • sporządzanie sprawozdań wewnętrznych na potrzeby Muzeum,
  • analiza prawidłowości kont rozrachunkowych z pracownikami i zobowiązań publicznoprawnych,
  • księgowanie dokumentów płacowych.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: rachunkowość, finanse),
  • minimum trzyletnie doświadczenie pracy w księgowości lub płacach,
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją,
  • doświadczenie lub przeszkolenie w temacie Pracowniczych Planów Kapitałowych

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys wraz z litem motywacyjnym należy przesłać za pomocą opcji "Aplikuj".

Termin składania ofert: od 28.10.2020r. do skutecznego zakończenia naboru

Każda złożona aplikacja powinna zwierać poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia tej i kolejnych rekrutacji w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), oraz Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1669)”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.