Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1992

Obowiązki:

1)prowadzenie kasy jednostki (raporty kasowe, wypłaty gotówkowe, rozliczanie zaliczek);
godziny pracy 7:25-15
2)rozliczanie delegacji służbowych;
3)uzgadnianie sald na kontach księgowych;
4)sporządzanie list płac oraz rozliczeń z ZUS, US;
5) bieżąca pomoc w pozostałych pracach Sekcji księgowości.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • 1)Wykształcenie średnie/wyższe kierunkowe (rachunkowość i finanse, ekonomiczne lub pokrewne);2)Co najmniej 3 letni staż pracy na samodzielnym stanowisku księgowej (go);3)Praktyczna znajomość obsługi programów księgowych;4)Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych, zasad obliczania wynagrodzeń i rozliczeń z ZUS.5)Umiejętność pracy pod presją czasu;6)Umiejętność pracy w zespole;7)Samodzielność w podejmowaniu decyzji;8)Dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, terminowość i odpowiedzialność.

Miejsce pracy: Malborska 2, 10-255 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:1)1 Podpisany list motywacyjny i CV; 2)Podpisany kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie (Załącznik nr 1 udostępniony do pobrania na www.rckikol.pl zakładka oferty pracy); 3)Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naboru (klauzula zgody*) wraz z klauzulą informacyjną dla kandydata do pracy (Załącznik nr 2- udostępniony do pobrania na www.rckikol.pl zakładka oferty pracy);4)Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia;5)Kopie świadectw pracy lub zaświadczeń potwierdzających staż pracy; 6)Kopie innych dodatkowych dokumentów potwierdzających posiadanie kwalifikacji zawodowych i umiejętności;Postępowanie z ofertą pracy:1) Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie w godzinach 7.25-15.00 lub pocztą na adres: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie, ul. Malborska 2, 10-255 Olsztyn w terminie do dnia 30.11.2021 r. Na kopercie należy umieścić dopisek: Oferta pracy - nabór nr 18/2021; 2) Oferty, które nie będą spełniały wymagań formalnych oraz te, które wpłyną do RCKiK w Olsztynie po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane (decyduje data faktycznego wpływu do RCKiK w Olsztynie do godz. 15.00).V. Dodatkowe Informacje:1)Kontakt/Pytania: Główna księgowa mgr Agnieszka Mikulska, tel. 89 526 01 56 w. 137;2)Kandydaci spełniający wymagania formalne oraz w największym stopniu oczekiwania pracodawcy zostaną telefonicznie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną;3) Oferty osób, które nie zostały wybrane w procesie rekrutacji, w terminie 1 tygodnia od ogłoszenia wyniku mogą odebrać złożone dokumenty. Po upływie tego terminu nieodebrane dokumenty zostaną zniszczone komisyjnie, chyba że w klauzuli zawartej w ofercie została wyrażana zgoda na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach;4) Aplikacje bez dołączonej zgody na przetwarzanie danych osobowych przez RCKiK w Olsztynie nie będą rozpatrywane.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy