Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych oraz rozliczanie płatności;
  • analizę i uzgadnianie kont analitycznych rozrachunków;
  • nadzór nad prawidłowością i kompletnością dokumentacji księgowej;
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • bieżącą kontrolę finansowo-księgową kont;
  • realizację zadań wyznaczonych przez Głównego Księgowego.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne;
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość prawa podatkowego w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych i VAT oraz ustawy o rachunkowości;
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • rzetelność, dokładność i sumienność;
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dokładność, odpowiedzialność oraz samodzielne i analityczne myślenie;

Oferujemy:

  • dobre warunki finansowe;
  • pakiet Multisport;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

OLIMP to sieć restauracji serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa