STALESIA Sp. z o.o.

Księgowa

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych
  • Bieżąca weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami Księgi Głównej
  • Potwierdzenie i uzgodnienia sald z kontrahentami
  • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych

Wymagania:
  • min.2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości , zasad ewidencji oraz przepisów podatkowych (CIT , VAT , ordynacja podatkowa)
  • umiejętności analitycznego ,myślenia
  • samodzielności, dokładności , terminowości
  • doskonałej organizacji pracy
  • MILE WIDZIANA: znajomość programów CDN OPTIMA, CDN ERP XL

Oferujemy:
  • ciekawa prace i możliwość rozwoju w Firmie o ugruntowanej pozycji
  • współpracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • stabilność zatrudnienia
  • umowę o pracę na pełny etat