Opis stanowiska pracy

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:
- Bieżące i terminowe wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu, ich weryfikacja zgodnie z obowiązującymi przepisami
- Sporządzanie deklaracji VAT, CIT oraz JPK VAT;
- Współpraca w sporządzaniu sprawozdania finansowego;
- Prowadzenie i kontrola ewidencji środków trwałych;
- Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – bank, GUS, biegły rewident;

OFERUJEMY
- Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Szkolenia zawodowe;
- Pracę w małym zespole w spokojnej atmosferze

Wymagania

NASZE WYMAGANIA:
- Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii,
- Kilkuletnie doświadczenia zawodowego w dziale księgowości wewnętrznej i/lub biurze rachunkowym na podobnym samodzielnym stanowisku
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu księgowego Symfonia 50C oraz Rewizor
- Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
- Znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
- Chęć poszerzania wiedzy i znajdywania własnych rozwiązań
- Dokładność, systematyczność, rzetelność, samodzielność w działaniu
- Komunikatywność, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa