Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Księgowa

Od: Moltton
Miejsce pracy: Gliwice, Katowice

Zakres obowiązków:

  • Codzienne księgowanie zobowiązań
  • Przygotowywanie płatności dla dostawców oraz kontakt z bankiem
  • Współpraca z dostawcami w przypadku problemów (wyjaśnianie faktur i rozbieżności)
  • Raportowanie danych księgowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy. audytorzy)
  • Udział we wdrożeniu systemu SAP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • min. 4 lata doświadczenia w księgowości w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość SAP
  • Silnie rozwinięte zdolności analityczne oraz wiedza w zakresie księgowości
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się strukturze
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Liczne benefity

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton