Opis stanowiska pracy

  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego oraz działalności gospodarczych
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Comiesięczna analiza kont wynikowych i bilansowych- uzgadnianie sald
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych- VAT, CIT, PIT
  • Sporządzanie deklaracji podatku od nieruchomości
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie listy płac, deklaracja rozliczeniowe
  • Prowadzenie KPIR
  • Udział w badaniu ksiąg
  • Kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi – banku, urzędy, kontrahenci

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na start bądź B2B jeśli preferujesz
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Elastyczne godziny pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)
  • Min. 4 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
  • Znajomość przepisów podatkowych
  • Znajomość transakcji zagranicznych WDT, WNT, eksport, import
  • Znajomość programu Comarch ERP- Optima
  • Dobra organizacja pracy, terminowość
  • Dokładność, rzetelność, sumienność

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse