Opis stanowiska pracy

Firma zatrudni samodzielną księgową.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 3-letni staż pracy
  • dobra, praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel), Comarch Optima
  • doświadczenie w dziale księgowości z obsługą kadrowo-płacową
  • znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego
  • dyspozycyjność, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości
  • kompleksowa i terminowa ewidencja księgowa
  • kontrola poprawności dokumentacji księgowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o uregulowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników i doświadczenia

Prezentacja firmy

Od ponad 25-tu lat realizujemy inwestycje związane z zagadnieniami ochro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse