Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych,
  • księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych,
  • księgowanie i rozliczenie dokumentów magazynowych
  • uzgadnianie rozrachunków z Kontrahentami,
  • kontrola dokumentów z oddziałów w Norwegii i Szwecji

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 2 - letnie doświadczenie w pracy w księgowości,
  • znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
  • dobra znajomość programu MS Excel,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • znajomość programu FK Symfonia będzie dodatkowym atutem,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • rzetelność i samodzielność w działaniu.
  • wymagana praktyka z zakresu: praca na Symfonii (konta 4-,5-), rozliczanie delegacji zagranicznych, księgowanie faktur zagranicznych (WNT,import), kontakt z klientami w j.angielskim, robienie zestawień/analiz z wykorzystaniem funkcji excela.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Spółka Promostal została utworzona w 2008 roku przez doświadczoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa