Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2910

Obowiązki:

1. Organizowanie i nadzorowanie pracy w zakresie działalności finansowej i księgowej, prowadzenie obsługi finansowo-księgowej
2. Kompletowanie dowodów księgowych i wyciągów bankowych będących podstawą do księgowania.
3. Prowadzenie i aktualizacja Planu Finansowego SOKiS.
4. Sporządzanie terminowo sprawozdań zewnętrznych z realizacji budżetu.
5. Sporządzenie listy płac pracowników instytucji kultury oraz innych płatności zgodnie z obowiązującymi przepisami.
6. Prowadzenie naliczeń składek ubezpieczeniowych i rozliczenie ich z ZUS-em, sporządzenie deklaracji ZUS.
7. Naliczanie, odprowadzanie i rozliczanie bieżące i roczne podatku dochodowego od osób fizycznych
8. Naliczanie i odprowadzanie potrąceń z listy płac
9. Naliczenia i wypłaty umów zlecenie i umów o dzieło.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • kandydat na głównego księgowego
  • znajomość księgowości

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Osoba ubiegająca się o stanowisko powinna spełniać następujące niezbędne wymagania: 1) ma obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) 2) ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych; 3) nie była prawomocnie skazana za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe; 4) posiada znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków księgowego; 5) spełnia jeden z poniższych warunków: a) ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości, b) ukończyła średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości, c) jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów, d) posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów.

Miejsce pracy: 39-331 Chorzelów 307, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mailowy: sekretariat@sokis.eu lub telefonicznie: 175841483

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy