Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na księgach handlowych z minimum rocznym doświadczeniem.

Mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima.

Do obowiązków należeć będzie:

- wprowadzanie dokumentów kosztowych,

- wprowadzanie raportów kasowych/bankowych,

- wystawianie dokumentów PZ,

- uzgadnianie sald kontrahentów,

- pomoc przy zamknięciu miesiąca oraz sporządzaniu deklaracji VAT.

Mile widziana znajomość dokumentów magazynowych oraz zasad rozliczania transakcji zagranicznych.

Oczekujemy dokładności, odpowiedzialności oraz samodzielności w działaniu.
Oferujemy możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia w prowadzeniu księgi rachunkowej w firmie produkcyjno-handlowej, miłą atmosferę oraz umowę o pracę

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowo-konsultingowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa