Opis stanowiska pracy

Samodzielne prowadzenie w większości pełnej księgowości , dekretowanie dokumentów, kontrolę oraz rozliczanie kont rozrachunkowych, uzgadnianie sald, rozliczanie podatków, analizę danych itp.,kontakt z klientami biura,
monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego
współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania

Od Kandydatki / Kandydata oczekujemy:
Samodyscypliny,
Samodzielności oraz poczucia odpowiedzialności za powierzone dokumenty i zakres obowiązków,
Chęci zdobywania nowego doświadczenia,
Umiejętności pracy w zespole,
Znajomości programu Comarch OPTIMA mile widziana,
Doświadczenia w księgowości.

Dla Kandydatki / Kandydata oferujemy:

Niezbędne narzędzia do pracy,
Przyjazną atmosferę,
Możliwość zdobywania doświadczenia,
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz zaangażowania,
Udział w szkoleniach branżowych.

Prezentacja firmy

Firma Simar Ltd Sp. z o.o. oferuje pełną obsługę księgową na najw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse