Opis stanowiska pracy

Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w księgowości
Znajomość przepisów prawa bilansowego, przepisów podatkowych w zakresie podatku dochodowego i podatku VAT
Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo - finansowego
(mile widziana znajomość obsługi CDN XL i OPTIMA)
Dobra organizacja pracy własnej
Odpowiedzialność, samodzielność działania, zaangażowanie

Wymagania

Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupowych i kosztowych, prowadzenie rejestru VAT
Sporządzanie deklaracji VAT
Prowadzenie ewidencji środków trwałych
Sporządzanie deklaracji INTRASTAT, sprawozdań GUS, NBP
Księgowanie rejestrów kasowych i wyciągów bankowych
Pomoc przy przygotowywaniu pozostałych deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT)
Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości
Pomoc przy przeprowadzanych kontrolach podatkowych i audytach

Prezentacja firmy

Firma INDYK-ŚLĄSK działa na polskim rynku od 1995 roku. Jej korzenie się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse