Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe poszukuje księgowej do obsługi księgowości uproszczonej oraz ksiąg handlowych

Zakres obowiązków:
- wprowadzanie dokumentów do rejestrów VAT, KPiR oraz KH
- prowadzenie kompleksowych rozliczeń podatkowych Klientów
- obsługa dokumentów kadrowych
- naliczanie list płac
- rozliczanie ZUS Klientów oraz ich pracowników

Wymagania:
- znajomość przepisów podatkowych oraz zagadnień kadrowo – płacowych
- znajomość programu Płatnik
- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- podstawowa znajomość programu MsExcel
- znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16
- umowę o pracę
- opiekę medyczną
- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
- lokalizacja: Warszawa Praga / Grochów

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Mile widziana informacja o oczekiwanym wynagrodzeniu.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Tezaurus działa od 2007 r. Obsługujemy małe i średnie f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa