SPRING PROFESSIONAL
Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Księgowa

Miejsce pracy: 00-844 Warszawa

Dla Klienta, międzynarodowej firmy z branży Real Estate, mającej swoją siedzibę w Warszawie, poszukuję osoby na stanowisko Księgowej, na umowę o zastępstwo z mozliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Zakres obowiązków będzie obejmował m.in.:

  • księgowanie wyciągów i faktur
  • wprowadzanie danych do systemu (mile widziana znajomość systemu Navision)
  • przygotowywanie płatności do akceptacji
  • bieżący kontakt z Bankami
  • kontrola rachunków powierniczych
  • uzgadnianie kont bankowych
  • analiza przychodów i kosztów
  • przygotowanie raportów (NBP)

Główne wymagania to:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe
  • znajomość zasad finansów i rachunkowości
  • j. angielski na poziomie umożliwiającym komunikację