Księgowa z doświadczeniem do biura rachunkowego

Biuro Rachunkowe ATENA s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BIURO RACHUNKOWE poszukuje odpowiedzialnej i samodzielnej KSIĘGOWEJ do prowadzenia KPiR, pełnej księgowości oraz kadr i płac.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym,
  • znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • znajomość zagadnień ZUS oraz programu Płatnik,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • skrupulatność,
  • sumienność,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w grupie.

Znajomość programu firmy : Comarch (OPTIMA) - wymagana.

Oferujemy samodzielne i odpowiedzialne stanowisko; narzędzia pracy zgodne ze stanowiskiem; pracę w miłej atmosferze.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe „A T E N A” świadczy kompleksową obsługę księgową oraz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa