LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa/y

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0010243
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
• Ewidencja faktur kosztowych w systemie finansowym;
• Zapewnienie właściwego obiegu faktur kosztowych;
• Wsparcie przy alokacji kosztów w systemie finansowym;
• Wsparcie przy uzgadnianiu wyników pomiędzy systemem finansowym i księgowym.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne lub z przedmiotów ścisłych;
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz obsługi MS Excel;
• Umiejętność komunikowania się z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;
• Dobra organizacja pracy własnej;
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:

• Umowa o pracę;
• Atrakcyjny pakiet socjalny;
• Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole;

• Możliwość rozwoju swoich kompetencji;

• Szansę na rozwój zawodowy i podwyższenie kwalfikacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.