ASB Poland Sp. z o.o.
ASB Poland Sp. z o.o. ASB Poland Sp. z o.o.
ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji.

Księgowa/y

Miejsce pracy: Warszawa
Region:

Zadania:

  • Prowadzenie księgowości oraz rozliczeń podatkowych w spółkach naszych Klientów
  • Kontakty z kontrahentami klienta oraz bieżąca współpraca z pracownikami klienta,
  • Kontakty z naszym doradcami podatkowymi oraz audytorami spółek naszych klientów.

Wymagania:

  • Minimum 1,5-letnie doświadczenie w księgowości,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji VAT, obliczaniu zaliczek CIT,
  • Znajomość Excel'a w stopniu pozwalającym na sporządzanie zestawień, wyliczeń

Oferujemy:

  • Kafeterię benefitów (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, wycieczki, bony na zakupy),
  • Pracę w młodym zespole,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Pracę w centrum Warszawy (biurowiec w Złotych Tarasach),
  • Szkolenia zewnętrzne i kursy językowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.