Opis stanowiska pracy

Promar od 30 lat jedna z wiodących firm zajmujących się produkcją dodatków do żywności, sprzedażą nowoczesnych, importowanych maszyn do przetwórstwa spożywczego, aktualnie poszukuj osoby na stanowisko:

Księgowa/y

Miejsce pracy: Warszawa/Łomianki

Opis stanowiska:

  • Ewidencja i rozliczanie zakupów surowców i towarów z importu, WNT i w kraju
  • Rozliczanie zakupu towarów i surowców
  • Ewidencja majątku trwałego KŚT
  • Rozliczanie inwestycji
  • Sporządzanie przelewów bankowych, księgowanie wyciągów
  • Ewidencja dokumentów związanych z importem usług, podatek u źródła
  • Kontrola poprawności dokumentów związanych z WDT
  • Rozliczanie delegacji krajowych

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • Znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, dokładności, skrupulatności
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Uczciwości, zaangażowania, lojalności i odpowiedzialności
  • Mile widziana komunikacyjna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego, doskonalenia umiejętności
  • Bogaty pakiet świadczeń pracowniczych dla pracowników oraz ich rodzin

Prezentacja firmy

Stabilna i dynamiczna firma produkcyjno - handlowa lider rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa