LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa/y

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref.: 0042672

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości,
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itd.,
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • Kontrola prawidłowości rozliczeń podatkowych,
  • Wypełnianie i wysyłanie deklaracji podatkowych i informacji podatkowych przedsiębiorcy (VAT, CIT, podatek u źródła, itp.,
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),
  • Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju,
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,
  • Język angielski lub rosyjski (mile widziane),
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Optima,
  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych,
  • Samodzielność, odpowiedzialność.

Oferta:

  • Umowę o pracę,
  • Stałe godziny pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Interesująca i odpowiedzialna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570