CAPS S.A.
W CAPS Group oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania wyposażenia i wykończenia powierzchni handlowych, usługowych oraz hotelowych na całym świecie.

Każdy z naszego międzynarodowego zespołu wnosi wyjątkowy zestaw unikalnych kompetencji, dzięki czemu tworzymy ekipę ludzi, którzy potrafią wyjść poza schematy, aby dostarczyć naszym klientom wyjątkowych, pozytywnych doświadczeń.

Jeśli Ty również wierzysz, że suma małych rzeczy tworzy wielkie zmiany, zapraszamy do naszego zespołu!

Księgowa/y

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami księgowymi i podatkowymi,
  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,
  • Uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych, okresowa weryfikacja rozrachunków,
  • Kontakt z kontrahentami i instytucjami zewnętrznymi.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia lub finanse i rachunkowość),
  • Min.2 -letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Mile widziana znajomość SAP,
  • Znajomość przepisów dotyczących transakcji międzynarodowych (WDT, WNT, import , eksport),
  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności bardzo dobrej znajomości programu Excel,
  • Umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność.
CAPS S.A.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.