Anovo Polska Sp. z o.o.

Księgowa/-y

Od: Anovo Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Pietrzykowice

Zadania

  • Kontrola i księgowanie faktur sprzedaży, zgodnie z przepisami ustawy VAT
  • Uzgadnianie sprzedaży w tym fiskalnej
  • Rejestrowanie sprzedaży dla osób fizycznych przez kasę fiskalną
  • Weryfikacja i wprowadzanie danych kontrahentów do systemu SAP
  • Przygotowywanie przelewów bankowych ( tj. koordynowanie i procesowanie płatności w systemie SAP)
  • Księgowanie i rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • Analiza rozrachunków
  • Kontrola, monitorowanie i windykacja należności
  • Uzgadnianie kont rozrachunkowych w tym przedpłat z kontrahentami firmy
  • Współpraca z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • Sporządzanie zestawień księgowych wg potrzeb

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe preferowane ekonomiczne,
  • Doświadczenie na stanowisku księgowym co najmniej 2-3 lat,
  • Znajomość przepisów z zakresu VAT, PDOP oraz ustawy o rachunkowości,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Dokładność i systematyczność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Sumienność, samodzielność,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.
  • Znajomość pakietu MS office

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o międzynarodowym zasięgu,
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego, bony świąteczne - 2 razy w roku, dopłaty do wypoczynku, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, wyjazdy integracyjne).