Opis stanowiska pracy

Polski Instytut Księgowości - ogólnopolskie biuro rachunkowe. Wspieramy naszych klientów
w ich biznesie, zapewniając najwyższy poziom obsługi księgowej i prawnej.

Proponowane przez nas rozwiązania zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.);
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Oczekujemy:

  • znajomości programu Symfonia Sage Finanse i Księgowość;
  • co najmniej podstawowej znajomości ustawy PDOP i VAT;
  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole;
  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości.

Prezentacja firmy

Polski Instytut Księgowości to znacznie więcej niż zwykłe biuro Rachunko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka, Praca Bankowość