IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Księgowa/y

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł gumowy i tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów na stanowisko

Księgowa/y

Zadania / obowiązki:

  • Rozliczenia VAT, przygotowanie deklaracji VAT, JPK, kontakty z US, nadzór nad prawidłową dokumentacją transakcji pod kątem VAT,
  • Weryfikacja poprawności wystawionych faktur sprzedaży i faktur zakupu pod kątem prawidłowości rozliczeń VAT,
  • Księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych,
  • Analiza kont i uzgodnienia sald,
  • Rozliczanie zobowiązań, potwierdzanie i uzgodnienia sald z kontrahentami,
  • Rozliczanie i księgowanie faktur gotówkowych, zaliczek pracowniczych i delegacji,
  • Księgowanie transakcji magazynowych,
  • Księgowanie leasingów, ewidencja umów leasingowych,
  • Prowadzenie ewidencji samochodów służbowych, ubezpieczenia i rejestracja aut.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość, prawo podatkowe),
  • Doświdczenie na tożsamym stanowisku min. 2 lata, mile widziane w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość zasad polskiej rachunkowości i przepisów podatkowych, głównie VAT,
  • Dobra obsługa programu Excel,
  • Mile widziany język angielski na poziomie dobrym.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów,
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia, roczne premie i dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.