Opis stanowiska pracy

• Prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• Prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji,
• Wsparcie działań przy prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej,
• Prowadzenie dokumentacji podatkowej,
• Prowadzenie spraw firm zewnętrznych za pośrednictwem biura rachunkowego.

Wymagania

• Wykształcenie średnie/wyższe,
• Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Księgowy/a,
• Znajomość programów Ms Office (w szczególności program Excel),
• Samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość, skrupulatność,
• Znajomość ustawy o rachunkowości
• Znajomość przepisów podatkowych,
• Znajomość obszaru Kadr i Płac,
• Znajomość prawa pracy,
• Znajomość programu Comarch ERP Optima,
• Znajomość programu Płatnik.

Prezentacja firmy

BIURO RACHUNKOWE

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa