Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku księgowego / księgowej należeć będzie:

  • prowadzenie KPiR klientów biura,
  • wsparcie głównej księgowej przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych i sporządzaniu sprawozdań finansowych klientów biura,
  • naliczanie list płac, sporządzanie deklaracji ZUS klientów biura,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS oraz deklaracji i zeznań podatkowych,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby kontroli zewnętrznych.

Wymagania

Wymagamy od kandydata:

  • wykształcenia w zakresie rachunkowości i podatków,
  • znajomości podstaw rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • bardzo dobrej znajomość MS Office (w szczególności MS Excel),
  • doświadczenia zawodowego w biurze rachunkowym (minimum rok),
  • sumienności, dokładności,
  • chęci poszerzania wiedzy,
  • umiejętności wyszukiwania informacji,
  • dobrej organizacji czasu pracy i terminowości w realizacji zadań,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy - 3/4 etatu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-15:00.

Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków oraz posiadanej wiedzy i umiejętności.

Informujemy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i kadrowo-płacową. Naszymi kl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa