Opis stanowiska pracy

Duża krakowska drukarnia działająca już 30 lat na rynku otwiera nabór na stanowisko Samodzielna Księgowa!

Firma specjalizuje w druku i oprawie książek oraz albumów, w oprawie twardej i miękkiej, przy zachowaniu najwyższych możliwych norm jakościowych. Swoje produkty dostarcza na rynek Polski i zagraniczny.

Nowoczesne maszyny, wykwalifikowani pracownicy, oraz firma o rodzinnej atmosferze to środowisko w którym możesz pracować. Aplikuj!

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość),
- sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość przepisów podatkowych oraz prawa bilansowego
- doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych
- samodzielność
- mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej

Obowiązki:
- aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów,
- dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
- prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
- prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej według obowiązującej w jednostce polityki rachunkowości;
- przygotowywanie faktur do płatności;
- przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych;
- współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym na czas nieokreślony)
- ciekawą pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse