Opis stanowiska pracy

- Praca z programem Rewizor GT
- Prowadzenie pełnej księgowości jednoosobowej działalności gospodarczej
- Sprawozdania i rozliczenia z US w zakresie podatku dochodowego i VAT, miesięczne i roczne
- Sprawozdania okresowe do GUS
- Deklaracje Intrastat

Wymagania

- Znajomość ustaw o podatku dochodowym, o VAT, o rachunkowości
- Umiejętność biegłego księgowania typowych operacji gospodarczych
- Znajomość zasad rozliczeń podatkowych w obrocie handlowym z krajami UE i pozaunijnymi

Prezentacja firmy

Firma istnieje na rynku od 1991 roku, świadczy usługi w zakresie: projek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa