Księgowa/y z niemieckim

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę ze spółką niemiecką, stąd oferta ta jest dedykowana do osób chcących pracować z wykorzystaniem języka niemieckiego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna spółka z obszaru Real Estate, lider w swojej branży. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Księgowa/y ze znajomością języka niemieckiego.

Opis stanowiska

  • Współpraca ze spółką niemiecką
  • Wystawianie faktur sprzedaży dot. min. refaktur kosztów, regularnych usług pomiędzy spółkami powiązanymi
  • Księgowanie faktur zakupu
  • Księgowanie rozliczeń pracowniczych oraz wydatków opłacanych kartami płatniczymi
  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz wprowadzanie płatności
  • Rozliczanie rozrachunków, w tym przeksięgowanie kwot zatrzymanych zgodnie z kontraktami z podwykonawcami
  • Przygotowanie potwierdzeń sald

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w księgowości
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i polskich zasad księgowych
  • Podstawowa znajomość międzynarodowych standardów rachunkowych / MSSF
  • Podstawowa znajomość prawa podatkowego (VAT, CIT)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomościowej / budowlanej
  • Komunikatywność, dokładność i systematyczność
  • Motywacja do pracy w księgowości, chęć poznawania nowych obszarów

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Pakiet medyczny
  • Bonus roczny (po roku)
  • Szkolenia zawodowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page