Księgowa/y z językiem włoskim

Orienta Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa/y z językiem włoskim

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości,
  • Monitorowanie księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych,
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb sprawozdawczości podatkowej i finansowej,
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych oraz spraw związanych z rachunkowością,
  • Sporządzanie i kontrolowanie deklaracji PIT, CIT i VAT,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, banki itp.),
  • Obsługa klienta i wsparcie głównej księgowej w kwestiach merytorycznych, organizacyjnych i przy zarządzaniu zespołem.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jako Samodzielna/y Księgowa/y,
  • Biegła znajomość prowadzenia pełnej księgowości,
  • Znajomość ustaw o rachunkowości, przepisów podatkowych, prawa bilansowego.
  • Umiejętność przygotowywania sprawozdań finansowych i deklaracji VAT, CIT,
  • Znajomość języka włoskiego (poziom umożliwiający swobodną rozmowę merytoryczną).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta,
  • Pracę na pełny etat,
  • Stałe godziny pracy,
  • Udział w szkoleniach dot. aktualizacji przepisów prawnych,
  • Pakiet benefitów socjalnych - Multisport, Opieka medyczna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.