Księgowa/y - spółka handlowa

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukuje osoby na stanowisko Księgowa/y. Naszym klientem jest spółka handlowa.

Kandydat/ka będzie pracować bezpośrednio z działem księgowości. Firma koordynuje prace zagranicznych biur rachunkowych co daje duże możliwości rozwoju. W przyszłości jest perspektywa realnego awansu w zespole.

Wymagane jest min 2-3 letnie doświadczenie w księgowości oraz znajomość jęz.angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Koordynacja pracy z zagranicznymi biurami rachunkowymi
  • Wprowadzenie płatności i monitoring bieżących zobowiązań
  • Rozliczanie kart płatniczych oraz wydatków służbowych
  • Bieżące analizowanie i weryfikowanie poprawności zapisów księgowych
  • Analiza procesów gospodarki magazynowej
  • Prowadzenie i uzgadniania sald z kontrahentami

Profil kandydata

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w obszarze księgowości
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( min. B1+), współpraca z zagranicznymi zespołami
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności analityczne w tym znajomość programu Excel
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia dostosowane do potrzeb pracowników
  • Praca hybrydowa
  • Kursy językowe
  • Atmosfera pracy oparta na wsparciu i zaufaniu
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych projektach, szkoleniach
  • Lokalizacja biura: pogranicze Warszawy i Piaseczna, bezpośrednio przy stacji PKP
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page