Księgowa/y AR z jęz. angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Kontrola i rejestracja płatności przychodzących,
  • Kontrola poziomu należności,
  • Kontakty z klientami dotyczące płatności, przesyłanie monitów,
  • Ścisła współpraca z działem obsługi klienta,
  • Usprawnianie procesów zarządzania wierzytelnościami,
  • Uzgadnianie sald inter-company,
  • Sporządzanie analiz oraz raportów zleconych przez przełożonego zgodnie z zapotrzebowaniem firmy oraz Klientów.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze AR,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dokładność oraz skrupulatność.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z Klientem,
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Pakiet benefitów.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: MS/KARAng/30/05/2018/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.