Michael Page Michael Page

Księgowa/-wy

Poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko Księgowej/-wego do spółki leasingowej.

Doświadczenie w pracy z deklaracjami VAT jest warunkiem koniecznym.

Znajomość MS Excel jest warunkiem koniecznym.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta - spółki z ustabilizowaną pozycją na rynku, zajmującą się leasingiem zarówno pojazdów jak i maszyn i urządzeń, w związku z dalszym rozwojem i potrzebą zmian wewnętrznych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowej/-ego.

Opis stanowiska

  • Sporządzanie oraz składanie deklaracji VAT, uzgadnianie rejestrów VAT, księgowania związane z VAT, JPK, split payment.
  • Uzgodnienie modułu Środków Trwałych i Księgi Głównej.
  • Zaksięgowania i rozliczenie oraz uzgodnienie wyciągów bankowych dewizowych i ZFŚS.
  • Zaksięgowanie odpisów aktualizujących wartość należności.
  • Rozliczenie nadpłat klientów, naliczenie odsetek od kredytów.
  • Sporządzenie zestawienia z podziałem odpisów na rodzaj produktu.
  • Sporządzenie raportów do NBP.
  • Raportowanie i ścisła współpraca z Główną Księgową.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finansowe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowej, w tym doświadczenie w pracy z deklaracjami VAT
  • Bardzo dobra znajomość przepisów VAT, w tym JPK i spilt payment
  • Doświadczenie w pracy w sektorze leasingu mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel jest warunkiem koniecznym
  • Znajomość programu EGERIA będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowych atutem
  • Samodzielność, chęć nauki, analityczne zdolności

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Rewelacyjna lokalizacja biura - Śródmieście
  • Możliwość pracy i rozwoju w ustabilizowanej organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page