Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

KSIĘGOWA

Zadania:

wsparcie działu finansowo-księgowego w bieżących pracach,

wystawianie faktur,

weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,

weryfikacja zapisów na kontach,

księgowanie wybranych dokumentów,

kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji księgowej,

wykonanie innych czynności administracyjno-biurowych w dziale.

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego i awansu w dziale,

praca z doświadczonym zespołem,

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wymagania:

Wymagania

Wymagania:

znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,

dobra znajomość Excela,

dokładność, systematyczność, zaangażowanie,

wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse) lub ostatnie lata studiów.

Prezentacja firmy

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse