Kancelaria Podatkowa Anmar Sp. z o.o.
Kancelaria podatkowa ANMAR działa nieprzerwanie od 1991 roku oferując profesjonalną kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych.

Nasze bogate doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność i jakość świadczonych usług sprawiły, iż zaufało nam dotychczas ponad 300 podmiotów gospodarczych działających w sektorach handlowych, usługowych oraz produkcyjnych.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: finanse, rachunkowość)
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w księgowości
  • dobra znajomość przepisów PIT, CIT, VAT oraz ustawy o rachunkowości
  • biegła obsługa komputera
  • obsługa programów księgowo-finansowych mile widziana znajomość programu - RAKS
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, dokładność, odpowiedzialność

Opis stanowiska:

  • księgowanie dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK, PK, list płac)
  • dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych
  • rozliczenie i uzgadnianie kont księgowych
  • sporządzanie rachunku wyników i bilansu
  • obsługa programu księgowego Raks

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z długą tradycją (założona 1991)
  • ciekawe wyjazdy integracyjne
  • możliwe pakiety medyczne
  • możliwe ubezpieczenie na życie
  • dostępy do serwisów i szkolenia
  • pyszne firmowe krówki ;-)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.