Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów,
- obliczanie i przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych,
- bieżące kontakty z klientami.

Wymagania

  • minimum 2 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe będzie dodatkowym atutem)
  • praktyczna znajomość zasad księgowości i prawa podatkowego
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego (znajomość programu COMARACH OPTIMA będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność samodzielnej weryfikacji efektów własnej pracy
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu (ścisłe trzymanie terminów)
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • komunikatywność i umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy
  • otwartość na zmiany i pozytywne podejście do pracy
  • zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia

Prezentacja firmy

Kancelaria podatkowo-rachunkowa zajmuje się obsługą podmiotów gospodarcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
czas nieokreślony po okresie próbnym
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa