Księgowa / Pracownik działu księgowości w Biurze Rachunkowym

Biuro rachunkowe ''TAX-bis''

Łódź-Bałuty, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  1. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji dla potrzeb podatku zryczałtowanego
  2. Prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT
  3. Weryfikacja i księgowanie dokumentów źródłowych
  4. Obliczanie należnych podatków
  5. Archiwizacja dokumentacji
  6. Sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych oraz plików JPK do US
  7. Wykonywanie czynności związanych z prawidłowych zamknięciem miesiąca oraz roku

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;
  • wykształcenie o profilu ekonomicznym będzie dodatkowym atutem;
  • minimum roczny staż pracy lub półroczne doświadczenie w pracy na podobbnym stanowisku - doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • podstawowa znajomość prawa podatkowego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu WF-KAPER
  • praktyczna znajomość obsługi programów MS OFFICE
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • ciekawe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • elastyczny czas pracy
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

Prezentacja firmy

Biuro nasze istnieje na rynku od 1998 roku i specjalizuje się w o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Uzależnione od zaangażowania.
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa