Księgowa - praca w biurze rachunkowym

Perfect Consulting

Gdynia, 81-336, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów – biuro rachunkowe w Gdańsku – poszukujemy osoby na stanowisko

Samodzielna Księgowa

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, aplikuj już dzisiaj.

Możemy Ci zaoferować:

  • rozwój zawodowy i pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole
  • atrakcyjne warunki finansowe - uzależnione od Twojego doświadczenia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy

Twoje główne zadania opierać się będą na:

  • wprowadzaniu dokumentów księgowych do programu finansowo – księgowego (faktury, wyciągi bankowe etc.)
  • kontrola dokumentów i księgowań, analiza i uzgadnianie rozrachunków
  • przygotowaniu deklaracji, sprawozdań finansowych, raportów oraz ich weryfikacja
  • sporządzaniu sprawozdawczości do celów statystycznych
  • sporządzaniu sprawozdawczości do celów zarządczych
  • współpracy z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS, NBP)
  • kompleksowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych Klientów biura

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • znajomość WDT / WNT
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy biurze rachunkowym
  • dobra znajomość MS Office w szczególności programu Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, rzetelność - czyli cechy które charakteryzują każdą dobrą księgową/księgowego
  • znajomość programu SYMFONIA lub OPTIMA
  • dokładność, rzetelność, sumienność

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse