Księgowa/Młodsza Księgowa

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Kutno, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kutno

Miejsce pracy: okolice Kutna/ Łęczycy

Zadania / obowiązki:

• Księgowanie wyciągów bankowych

• Rejestracja faktur

• Pomoc przy inwentaryzacji

• Rozliczanie zaliczek i delegacji służbowych

• Sporządzanie deklaracji VAT, JPK

• Obsługa programu CDN Comarch

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe magisterskie, kierunki ekonomiczne lub pokrewne

• Doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku

• Znajomość prawa podatkowego i bilansowego oraz innych obowiązujących przepisów

• Minimum średniozaawansowana znajomość pakietu MS Office

• Doświadczenie w obsłudze CDN Comarch mile widziane

• Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana

Firma oferuje:

• Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę

• Miłą, rodzinną atmosferę pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu księgowości

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.