Księgowa (m/k) - wewnętrzny dział księgowości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie w swojej codziennej pracy wspierała Samodzielna Księgowe. Poszukujemy przede wszystkim osoby zaangażowanej, chcącej się rozwijać i zdobywać kolejne doświadczenia zawodowe.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta rozpoznawalnej i stabilnej firmy z sektora energetycznego w Związku z dalszym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/Księgowego. Jest to kolejne, nowo tworzone stanowisko w ramach organizacji. Klient oferuje pracę w trybie hybrydowym.

Opis stanowiska

  • Księgowanie i rozliczanie zdarzeń gospodarczych (faktury zakupu, wyciągi bankowe)
  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
  • Chęć rozwoju w kierunku rozliczeń podatkowych, kalkulacji VAT, CIT
  • Rozliczanie i księgowanie wydatków np. delegacji pracowniczych
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami, kontrola rozrachunków z tytułu zobowiązań i należności
  • Przygotowywanie zestawień/raportów na potrzeby wewnętrzne
  • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca i roku

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - preferowane: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 zarówno w mowie jak i piśmie (praca z dokumentacja)
  • Pozytywne nastawienie, dobra organizacja pracy, terminowość

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonus roczny
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca w trybie hybrydowym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page