Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2019.

Księgowa / Księgowy

Żory, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Żorach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki:

  • księgowanie faktur zakupowych, wyciągów bankowych,
  • rozliczenia delegacji, wydatków służbowych,
  • rozliczenia wydatków kasowych oraz poleceń księgowych,
  • współpraca ze Specjalistą ds. kadr i płac oraz Głównym Księgowym.

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie w obszarze księgowości,
  • znajomość programu "Symfonia",
  • znajomość problematyki kadr i płac,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • premię uznaniową,
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa