Księgowa / Księgowy

Michael Page

Zabrze, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osób na zainteresowanych stanowiskiem Księgowa / Księgowy. Idealna oferta dla doświadczonych księgowych ze znajomością języka angielskiego - mile widziane doświadczenie w sektorze automotive.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna - branża automotive

Opis stanowiska

  • Klasyfikacja dokumentów księgowych pod kątem merytorycznym, formalnym i rachunkowym
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych miesięcznych i rocznych
  • Kontrola, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów księgowych
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS
  • Analiza oraz uzgadnianie kont księgowych i rozrachunków
  • Przygotowywanie cyklicznych analiz, raportów
  • Rozliczenia gotówkowe
  • Rozliczanie oraz księgowanie delegacji
  • Ewidencja i weryfikacja faktur sprzedaży i zakupów
  • Współpraca z Finance Managerem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia, księgowość)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w księgowości w obszarze automotive
  • Znajomość zagadnień księgowych i finansowych
  • Znajomość przepisów podatkowych
  • Znajomość języka angielskiego - min. B1/B2 - warunek konieczny
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, systematyczność, rzetelność
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej organizacji
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zabrze
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page