KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

BRIX Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Firma Brix Sp. z o.o. należy do grupy Bosetti Global Consulting, która istnieje na rynku od 21 lat i świadczy kompleksowe usługi doradcze dla inwestorów włoskich w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym umieszczonym powyżej, gdzie szerzej opowiemy o profilu naszej firmy oraz o naszej roli w procesie inwestycyjnym klientów.

Zakresem działalności spółki Brix w grupie Bosetti Global Consulting jest obsługa księgowa oraz podatkowa głównie firm produkcyjnych.
Świadczone przez nas usługi, pozwalają odciążyć naszych Klientów z obowiązku tworzenia działu finansowo-księgowego i zapewnią tym samym możliwość skupienia się na tym, co dla Nich najważniejsze, czyli na własnym biznesie. Więcej o nas, na naszej stronie www.brix.pl

W chwili obecnej poszykujemy do naszego zespołu pracownika, na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • księgowanie dokumentów, w tym: obrót krajowy i zagraniczny, listy płac, wyciągi bankowe, rozliczenia delegacji i pozostałe PK
  • uzgadnianie oraz przygotowanie kalkulacji i deklaracji podatkowych (CIT, VAT, JPK)
  • sprawozdania NBP, GUS
  • bieżący kontakt e-mailowy oraz telefoniczny z Klientem
  • przygotowywanie i sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym.

Doświadczenie:

Poszukujemy dwóch profili kandydatów:

księgowy (m/f)

  • minimum 1 rok doświadczenia

samodzielny księgowy (m/f)

  • minimum 3 lata doświadczenia

Umiejętności:

  • znajomości w zakresie prowadzenia pełnej księgowości
  • doświadczenie w biurze rachunkowym mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o prace na pełen etat
  • pracę i rozwój pod opieką głównego księgowego
  • pracę przy całym procesie księgowości: od wprowadzania faktur po wystawienie deklaracji
  • po okresie próbnym dopłatę do karty MultiSport, pakietu medycznego.