Opis stanowiska pracy

• Obsługa Klienta w zakresie prowadzenia pełnej księgowości,

• Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych,

• Księgowanie i dekretowanie dokumentów w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa,

• Bieżące analizowanie zapisów księgowych oraz uzgadnianie prawidłowości sald,

• Przygotowanie stosownych deklaracji na potrzeby rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych,

• Opracowywanie raportów celem spełnienia obowiązków sprawozdawczych wobec Głównego Urzędu Statystycznego,

• Ewidencja i kontrola operacji bankowych oraz opracowywanie okresowych informacji o płatnościach,

• Dbałość o właściwy obieg dokumentów oraz prowadzenie ich archiwizacji,

• Samodzielny kontakt z Klientem.

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu pełnej księgowości oraz sporządzaniu sprawozdań finansowych,

• Wiedza z zakresu przepisów podatkowych oraz znajomość zasad rachunkowości,

• Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

• Umiejętność pracy z zespole,

• Samodzielność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,

• Umiejętność obsługi programu Comarch ERP Optima na poziomie umożliwiającym samodzielną pracę będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Tellmedia to rozwijająca się firma działająca na terenie całego k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse