Randstad Polska Sp. z o.o.

jesteś samodzielnym/ą specjalistą/ką w obszarze księgowości? praca wiąże się dla Ciebie z ciągłymi wyzwaniami ale ważna jest dla Ciebie również współpraca w zespole? chcesz podjąć się współpracy czasowej w dynamicznie rozwijającej się firmie z obszaru medycznego? jesli tak, zaaplikuj!

Księgowa/ Księgowy

Warszawa
  • pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie-umowa na 18 miesięcy, z realna szansą przedłużenia
  • szeroki zakres obowiązków
  • przyjazne środowisko pracy, zgrany, uśmiechnięty zespół
  • bonus kwartalny
  • szeroki pakiet benefitów w tym karta lunchowa, ubezpieczenie medyczne, na życie, dofinansowanie do karty Multisport

  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej dokumentów finansowych,
  • przygotowywanie przelewów bankowych,
  • księgowanie rozliczeń pracowników,
  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji INTRASTAT, sprawozdań NBP i GUS,
  • sporządzanie i wysyłanie rocznego raportu dotyczącego opakowań i kartonów; emisji spalin oraz innych podatków lokalnych,
  • sporządzanie i wysyłanie raz do roku deklaracji VAT-REF o zwrot VAT niemieckiego,
  • sporządzanie na koniec każdego miesiąca raportów magazynowych, wiekowania należności i zobowiązań,
  • comiesięczna wycena rozrachunków w walutach obcych,
  • kontrola nad środkami trwałymi w firmie zakładanie środków trwałych, prowadzenie ewidencji oraz przeprowadzanie inwentaryzacji środków trwałych raz do roku,
  • zapewnienie terminowego zamknięcia księgowań za dany miesiąc,
  • aktywny udział w przygotowaniu bilansów (rocznych i miesięcznych), a w szczególności gromadzenie i grupowanie danych według wskazówek przełożonego,
  • przygotowywanie dokumentacji do audytu,
  • koordynowanie procesu windykacji należności,
  • współpraca z prawnikami w zakresie przygotowania dokumentacji dotyczącej spraw sądowych;

  • min. 3 letniego doświadczenia w księgowości;
  • wykształcenia wyższego kierunkowego,
  • umiejętności analitycznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wiedza z zakresu prawa podatkowego,
  • wiedza z zakresu księgowości,
  • skrupulatność / sumienność,
  • znajomość Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość system księgowego Navision będzie dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47