Księgowa / Księgowy

Multikino S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:

  • Prowadzenie zapisów księgowych dotyczących wyznaczonych kin tj. księgowanie zakupów, sprzedaży i gospodarki magazynowej;
  • Dekretacje, księgowanie oraz wystawianie faktur sprzedażowych w wyznaczonym zakresie;
  • Księgowanie faktur zakupowych;
  • Przygotowywanie analiz, zestawień, uzgodnień, wydruków;
  • Stosowanie metod księgowania i standardowych procedur w celu klasyfikacji i rejestrowania transakcji finansowych;

Od Kandydatów wymagamy:

  • Wykształcenia średniego;
  • 3 lat doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;
  • Dokładności i sumienności;
  • Dobrej znajomość MS Excel;
  • Dobrej znajomość programów księgowych;
  • Języka angielskiego na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo;
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy;
  • Pakiet świadczeń socjalnych;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Multikino powstało w lutym 1996 roku jako joint venture pomiędzy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa