Księgowa / Księgowy

MSP Finance Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura rachunkowego MSP Finance w Warszawie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Księgowa / Księgowy

Opis stanowiska pracy:

• księgowanie dokumentów
• terminowo i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej (księga handlowa , ewidencja środków trwałych, ewidencja VAT) w ramach pełnej księgowości
• prowadzenia książki przychodów i rozchodów
• przeprowadzanie okresowej kontroli kont
• kontrola faktur sprzedaży i zakupów pod względem podatku dochodowego i VAT
• rozliczanie faktur importu i eksportu oraz WNT i WDT
• przygotowanie i weryfikacja danych dla potrzeb rejestru VAT
• przygotowywanie deklaracji podatku dochodowego, VAT i JPK
• sporządzanie sprawozdań finansowych
• prowadzenie kadr i płac
• inne bieżące zadania z zakresu księgowości

Wymagania

• przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe związane z księgowością
• znajomość rachunkowości, zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT) oraz przepisów obrotu wewnątrz unijnego
• mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym oraz znajomość programu księgowego Insert GT lub Comarch Optima
• dobra znajomość MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel;
• umiejętność pracy w zespole, rzetelność, terminowość
• mile widziany certyfikat MF na usługowe prowadzenie ksiąg handlowych

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe MSP Finance to firma specjalizująca w usługach finanso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa