Opis stanowiska pracy

- Księgowanie dokumentów kosztowych,

- Sporządzanie i sprawdzanie rejestru zakupu VAT,

- Prowadzenie rozrachunków z dostawcami,

- Prowadzenie rozrachunków z pracownikami,

- Księgowanie dokumentów magazynowych,

- Kontrola sald rozliczenia zakupu, rozliczenia zaliczek,

- Rozliczanie i uzgadnianie zapasów magazynowych na koniec miesiąca,

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe  (rachunkowość, ekonomia, finanse),

- Doświadczenia na stanowisku księgowa/księgowy,

- Doświadczenie w księgowaniu kosztów i dokumentów magazynowych,

- Znajomość przepisów prawa podatkowego i zasad rachunkowości,

- Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

- Samodzielność,

- Bardzo dobra organizacja pracy,

- Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Stream Soft Prestige.

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się, ciekawej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

• Możliwość rozwoju zawodowego,

• Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę),

• Przyjazną atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Grupa G&G Studio Sp. z o.o. (G&G Studio i DRUK24h.pl) od 1994 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa